Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті қызметкерлерінің байланыс нөмірлері
Қызметі Аты-жөні, әкесінің аты Телефон нөмірі Ішкі

нөмірі

Орналасқан жері
РЕКТОРАТ
Қабылдау бөлімі  8 727 233 18 52

8 727 237 01 10

Кітапхана

 

Ректордың қабылдау бөлмесі Турсунова Енлик Тулепбергеновна +7 (727) 233 18 36 4002

4305

№ 107

Бас оқу ғимараты

Ректор көмекшісі Сағат Шыңғыс Ерланұлы +7 (727) 237 00 30 4037 № 110

Бас оқу ғимараты

Оқу және тәрбие ісі жөніндегі проректор м.а. Жүніс Қайрат Әлішерұлы +7 (727) 237 00 12 4012 № 117

Бас оқу ғимараты

 

 

Проректордың қабылдау бөлмесі   +7 (727) 237 00 13 4005
Стратегиялық даму және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Булебаева Лаззат Кайдирбековна +7 (727) 237 00 10 4010 № 104

Бас оқу ғимараты

 

Проректордың қабылдау

бөлмесі

Нурахметова

Айгерим

Аманжанқызы

+7 (727) 237 00 03 4003
Әкімшілік және шаруашылық мәселелер жөніндегі проректор Журунов Ербол Мухамедкалиевич +7 (727) 237 00 11 4007 № 116

Бас оқу ғимараты

Проректордың қабылдау бөлмесі   +7 (727) 237 00 02 4004 № 116

Бас оқу ғимараты

Әкімшілік және қаржылық мәселелер жөніндегі кеңесші Қожантаев Кеңесбай +7 (727) 237 00 72  4072 № 112

Бас оқу ғимараты

Медиа департамент
Медиа департамент директоры Шорабек

Әділхан Дүйсенбекұлы

+7 (727) 237 00 05 4205 № 111

Бас оқу ғимараты

Баспасөз және қоғаммен байланыс бөлімі
Асанов  Жандар Турарович Баспасөз және қоғаммен байланыс бөлімінің басшысы +7 (727) 237 00 07 4207  

 

 

 

 

 

№ 111

Бас оқу ғимараты

Асанова Гүлжайна Батырқұлқызы Менеджер (жетекші маман) +7 (727) 237 00 09 4009
Абдильдинов Даурен Берикканович Фототілші 4202
Кенес Айсұлтан Асанұлы Инженер-программист 4202
Аязбаев Даурен Алтаевич Оператор 4204
Кабылов Талгат Арысулы Бейнеинженер 4204
Шығармашылық бөлім
Битанова Әйкерім Жоспарқызы Шығармашылық бөлім басшысы 4206  

 

 

 

 

 

 

№ 111

Бас оқу ғимараты

Айтбаева Эльмира Касымовна маман (костюмер) 4009
Меден Ырғынбек Дыбыс режиссеры 4009
Сулейменов Ерсин Багдаулетович Дыбыс технигі 4009
Калбаева Мереке Бауыржанқызы КТК (көңілді тапқырлар клубының) жетекшісі 4206
Нугманова Сания Мансуловна Акт залының меңгерушісі 4009
Редакциялық-баспа бөлімі
Касенеев Ербол Абдрасилович Баспа жетекшісі +7 (727) 279 38 33  

 

 

 

 

 

№1 жатақхана

 

Мәдениетов Руслан Талғатбекұлы технолог
Пошанов Нурболат Исабекұлы дизайнер

 

Жусанбаев Арман Добаевич редактор
Джексембиева Гульчахра Нурдаулетовна техникалық  редактор
Ынтымақ Арай маман (түптеуші)
Мәсәлім Жалғас Байұзақұлы жетекші маман (баспагер)
           

Қауіпсіздік бөлімі

Маман Губашев Кайнар Днишевич +7(701) 659 77 38  

 

 

 

Паспортист

Кабиденова Амина Муталовна +7 (727) 279 39 91
Журунова Салтанат Мухамедкалиевна

 

 

Персоналды басқару бөлімі

Персоналды басқару  бөлімінің басшысы м.а. Ешпанова Куралай Бектуровна +7(727) 237 00 37  

4017

№126 Бас оқу ғимараты

 

 

 

 

 

Маман

Турусбекова

Ляйля

Тоқтарбековна

+7(727) 237 00 37
Адилова Гульзира Мирамбекқызы
Тұрғын Әсел Мұханбекқызы

 

Заң бөлімі

Бөлім басшысы Шарипов

Арман Мукатаевич

+7(727)237 00 47 4147 №122 Бас оқу ғимараты
Заңгер Жайшылықұлы Сабит +7(727)233 18 56 4016  

№124 Бас оқу ғимараты

Маман Абдешова Айгерим Алимовна +7(727) 237 00 16 4015

Құжаттамамен қамтамасыз ету және бақылау бөлімі

Бөлім басшысы Исаева Жанна Джакуповна +7(727)233 18 45 4034  

 

 

 

№106 Бас оқу ғимараты

Іс-құжат жүргізуші Шоқан Нұрсезім Әскерқызы +7(727)233 18 35 4035
Бильдебаева Зарина Курванжановна +7(727)233 18 45
Салимбаева Гульнара Серикбаевна +7(727)233 18 45

 

Мұрағат

Мұрағат секторының меңгерушісі Умбетова Элеонора Сериковна +7(727)393 72 56  

Бас оқу ғимараты

Архивариус Каратаева Гайни Курмашевна

 

Академиялық мәселелер жөніндегі департамент

Департамент директоры м.а. Балажанова Кымбат Магитаевна +7 (727) 237 00 77 4177 № 117

Бас оқу ғимараты

 

Оқу үдерісі жөніндегі бөлім

Бөлім басшысы м.а. Абдраймова Молдир Рашидовна +7 (727) 233 18 37  

4047

№120

Бас оқу ғимараты

Әдіскер

 

Нұрсейітова Қарлығаш Турысбековна +7 (727) 233 18 37 4055

 

 

№ 119

Бас оқу ғимараты

Болатқызы Салтанат
Калиева Самига Умбетжановна
Омарова  Жадыра Кадырбековна

 

 

Студенттерге қызмет көрсету орталығы

Бөлім басшысы Айкимбаева Дина Даулетовна +7 (727) 233 18 59 4584 №1 оқу ғимараты, Студенттерге қызмет көрсету орталығы

 

Статист Конкашова Калбуби Кенжетаевна +7 (727) 233 18 59 4054
Статист Отарбаева Айнур Базарбаевна
Аға инспектор Маманова Динара Сахиевна +7 (727) 233 18 59 4581
Инспектор Мекебаева Акерке Калибековна

 

Әдістемелік бөлім

Бөлім басшысы м.а. Киясова Лаззат Шомуовна +7 (727) 237 00 67 4067

 

№ 121

Бас оқу ғимараты

 

Әдіскер Каленова Райкул Ниязовна
Мусаева Асия

Кызайбековна

Нуралиева Нургуль Онгарбековна
Маман Ахметжанова Айгерім

Калымбековна

 

Тіркеуші – кеңсе

Бөлім басшысы Жарықбаева Дариға Рахымжанқызы +7 (727) 237 00 90 4036  
Физика – математика факультетінің күндізгі және сырттай тіркеуші-әдіскері Қыдырбаева

Сандуғаш

Қияшевна

4575 №1 оқу ғимараты, Студенттерге қызмет көрсету орталығы
Өнер және мәдениет факультетінің күндізгі және сырттай тіркеуші-әдіскері Каримова Арайлым Сарсемхановна 4137
Жаратылыстану факультетінің күндізгі және сырттай тіркеуші-әдіскері Құттыбекова Сәуле Нұрланқызы 4578
Әлеуметтік-гуманитарлық факультетінің күндізгі және сырттай тіркеуші-әдіскері Жақып

Мәдина Ерназарқызы

4573
Педагогика – психология факультетінің күндізгі тіркеуші-әдіскері Байсейтова Айнур Наурызхановна 4579
Филология

факультетінің сырттай тіркеуші-әдіскері

Байменова Фарида

Маратовна

 

4576

 

 

Тестілеу  және қашықтықтан оқыту орталығы

Меңгеруші Саитов Азиз Тарейльевич 4096 №221 А Бас оқу ғимараты
Инженер-программист Әлдікен Айдана Дабырбайқызы
Маман Акимбекова Салтанат Куанышевна

 

 

Жоғары оқу орнына дейінгі білім беру мен мансап бөлімі

Бөлім басшысы Алшынова Асел Сакеновна +7 (727) 237 01 10

+7 (727) 233 18 52

4510/4511 № 117/2

№ 1 оқу ғимараты

Әдіскер

 

Талдыбай Ақнұр Алтыбайқызы +7 (727) 237 01 64 4064 №119/2

№1 оқу

ғимараты

 

Кадырбаева Турсынай Еркинбаевна
Агибаева Галия
Лаборант Елшиева Салтанат Асқарқызы

 

 Диспетчерлік бөлім

Бөлім басшысы м.а. Абуова Нәзира Қожанқызы 4061 № 218

Бас оқу ғимараты

 

ППФ диспетчері Санабаева Ардақ Толеугазыевна
ЖФ диспетчері Сарбалаева Айдана
ФМФ диспетчері Қуаныш Аяулым Нұрзатқызы
ҚФжӘТФ диспетчері  
ӨжМФ диспетчері  
ӘГФ  диспетчері  

 

Ақпараттық – коммуникациялық технологиялар орталығы

Орталық директоры Ахметов Азамат Пулатович +7 (727) 237 00 06 4006/4200 № 221а

Бас оқу

ғимараты

Директор орынбасары Рсалдиев Даурен Берикович +7 (727) 237 00 99 4100

 

 

Автоматтандырылған ақпараттық жүйелерді қолдау бөлімі

Бөлім басшысы Оразбаев Жанат Максатович +7 (727) 237 00 99 4099 № 221а

Бас оқу ғимараты

Инженер – программист Сартжан Наурыз Серікұлы
Жұмабек Айдана Бейбітқызы +7 (727) 237 00 06 4200
Хали Нурбахыт
Модератор Андруцкий Сергей Андреевич +7 (727) 237 00 94 4006

 

Жүйелік қолдау және техникалық қолдау  бөлімі

Бөлім басшысы Дәулетұлы Мадияр +7 (727) 237 00 94  

 

 

 

4094

 

№ 221а

Бас оқу ғимараты

Инженер – программист Көбенов Қуаныш Бақытұлы
Нұрлыбеков Мирас Нұрлыбекұлы
Техник Құмар Рауан Оспанұлы
Әбілсейтұлы Әбдімәлік

 

Стратегиялық даму және мониторинг бөлімі

Бөлім басшысы Жумабаев

Фархат Болатович

+7 (727) 237 00 20 4020 № 108

Бас оқу ғимараты

Маман Ағайдар

Бағила

Нұрланқызы

4026
Халықаралық ынтымақтастық бөлімі
Бөлім басшысы Әміржанова Рая Аскарқызы +7 (727) 237 00 50

+7 (727) 233 89 08

4050 № 128

Бас оқу ғимараты

Жетекші маман Ибраева Назира Арыстанқызы +7 (727) 237 00 50 4051
Маман Майс Асел Серікқызы +7 (727) 237 00 50 4051 № 128

Бас оқу ғимараты

 

Омарова Гүлнұр Кайратқызы

 

Біліктілікті жетілдіру орталығы

Директор  

 

+7 (727) 237 01 40

+7 (727) 385 93 20

4540 №323

№1 оқу ғимараты

Маман Шойбекова Карлыгаш Аскаровна +7 (727) 237 01 41

+7 (727) 385 93 28

4541
Маман Сламбекова Замзагуль Айнабековна
Лаборант Бексұлтан Бекзат Бақытқызы
Лингвоорталық
Директор Шарипова Гульнар Базаровна +7 (727) 237 01 33 4533 №1 оқу ғимараты
«Жан  шуағы» психологиялық орталығы
Орталық директоры Ельшибаева Кулмаш Галимжановна +7 (727) 393-66-74 №1 жатақхана

 

Ғылыми жұмыс және инновациялар жөніндегі департамент

Директор Шакирова Светлана Махмудовна +7 (727) 237 00 18 4019 №104

Бас оқу ғимараты

Ғылым бөлімі
Ғылым бөлімінің басшысы Байташева Гаухар Умиралиевна +7 (727) 237 00 18 4019 №104

Бас оқу ғимараты

Жетекші маман Чанчарова Алия Алпысбайқызы +7 (727) 233 17 67

+7 (727) 237 00 31

4031 №105

Бас оқу ғимараты

Әдіскер Жакибаева Калипа Аманбаевна
Жоба менеджері Төлеутай Улпан Кәрібайқызы
Жоғары  оқу  орнынан  кейінгі  білім  беру  бөлімі
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бөлімі басшысы м.а. Есибаева Айгуль Кадыровна +7 (727) 237 00 48 4048 №123

Бас оқу ғимараты

 

Әдіскер Есиббаева Арайлым  Сайлаугажыевна

 

Әлеуметтік және гендерлік ғылыми зерттеу институты

Директор    

+7 (727) 237 00 60

4160  

№115

Бас оқу ғимараты

 

Аға ғылыми қызметкер Тлеукенова Жанар Сайрамбекқызы
Ғылыми қызметкер Дабылтаева Макпал Мамедалиевна

 

Жобалық кеңсе

Жобалық кеңсенің жауапты үйлестірушісі Ермекова Тыныштык Нурдаулетовна +7 (727) 237 01 38 4558 №324

№1 оқу ғимараты

 

Маман Абдуманапова Джулдызай Абдуманаповна

 

Ғылыми кітапхана

Директор Бағашарова Бақытжамал Тельманқызы +7 (727) 237 00 32 4130 Бас оқу ғимараты
Директор орынбасары Миркенова Светлана Көбенқызы +7 (727) 237 00 33 4131
Әдіскер Әлмекеева Нәзира Есмұханқызы 4156
Оқырмандарға қызмет көрсету бөлімінің меңгерушісі Куришбекова Алмагуль Аубакировна 4157
Анықтама-библиографиялық және ақпараттық бөлім меңгерушісі Сағындық Бақыт Әбдрахманқызы 4154 Бас оқу ғимараты
Кітап қорын толықтыру және ғылыми өңдеу бөлімінің меңгерушісі Тантакова

Бактыгуль Искаковна

+7 (727) 237 00 34 4132
Кітап қорын сақтау бөлімінің меңгерушісі Анесова Ардақ Төлеуқызы 4134
Электронды ресурстар орталығы меңгерушісі Шынгысов  Жомарт Жексенбаевич +7 (727) 233-18-51 4155
           

 

«Ақтұмар» мұражайы

Мұражай меңгерушісі Нұрсейтова Жанат Данышбайқызы +7 (727) 237-01-47 4547 №210

№1 оқу ғимараты

 

Аға ғылыми қызметкер Илебаева Болган Кожамкуловна

 

Тәрбие және әлеуметтік жұмыстар  жөніндегі департамент

Тәрбие және әлеуметтік жұмыстар  жөніндегі департамент директоры Сұлтанова Жаңагүл Сердалықызы +7 (727) 237 01 01 4501 №1 оқу ғимараты

127 кабинет

Тәрбие жұмыстары жөніндегі кеңесші Сабырова Зәуреш Қуандыққызы +7 (727) 237 01 09 4509
Әлеуметтік – тәрбие және жастар саясатын дамыту бөлімінің маманы Жұмбекова Мөлдір Серікбайқызы +7 (727) 237 01 02 4502 №1 оқу ғимараты

127 кабинет

Жатақхана жұмысын үйлестіру бөлімі
Жатақхана жұмысын үйлестіру бөлімінің басшысы Досмағамбетова Айнұр Мұратқызы +7 (727) 237 01 03 4503 №1 оқу ғимараты

127 кабинет

 

Жатақхана жұмысын үйлестіру бөлімінің маманы Ұйқасбаева Айгүл Жұмашқызы
Жатақхана жұмысын үйлестіру бөлімінің маманы Қасымшалова Ләйла Қадырбайқызы
Әлеуметтік – тәрбие және жастар саясатын дамыту бөлімі
Әлеуметтік – тәрбие және жастар саясатын дамыту бөлімінің басшысы м.а. Жанкебаева Мақпал Амангелдіқызы +7 (727) 233 18 25 №116

Қыз Жібек

клубы

Әлеуметтік – тәрбие және жастар саясатын дамыту бөлімінің маманы Аубакирва Инара Магазовна
Қоғамдық  ұйымдармен жұмыс жүргізу бөлімі
Бөлім басшысы Несипбаев Алиби Сагимбекович  +7 707 668 76 02
Менеджер Дауленбаева Мейрамгуль Бахытжановна +7 702 972 84 83
           

 

Ғимараттар мен құрылымдар бөлімі

Бөлім басшысы Калданов Эрик Дастанулы +7 (727) 237-00-42 4042

Әкімшілік-шаруашылық бөлімі

Бас инженер Битешов Габит Кустутинович +7 (727) 237 00 45 4044 113 каб.

Бас оқу ғимараты

Инженер (АТС) Макеев Саят Советханович +7 (727) 237 00 43 4041

4043

113 каб.

Бас оқу ғимараты

Бас оқу ғимаратының коменданты Бектурганова Айнагуль Халихановна +7 702 257 33 87 Бас оқу ғимараты
№1 оқу ғимаратының коменданты Манасбаева Жумакуль Есмуратовна +7 (727) 237 01 37 4545 №1 оқу ғимараты
№2 оқу ғимаратының коменданты Бердикенова Кутбала Аугановна +7 (727) 237 01 77 4707 №2 оқу ғимараты
№1 жатақхананың коменданты Ордаханова Айжан Жумашевна +7 (727) 385 93 10 №1 жатақхана
№2 жатақхананың коменданты Журунова Сауле Мухаметкалиевна +7 (727) 279 39 91 №2 жатақхана
№3 жатақхананың коменданты Калменова Акмарал Абайкызы +7 (727) 279 82 13 №3 жатақхана
№4 жатақхананың коменданты Тенизбаева Роза Шыныбековна +7 (727) 279 96 41 №4 жатақхана
№5 жатақхананың коменданты Естибекова Айкен Нурмолдаевна +7 (727) 233 74 91 №5 жатақхана
№7 жатақхананың коменданты Шыныбекова Зауре Кутпанбаевна +7 (727) 385 93 13 №7 жатақхана
Студенттер үйінің коменданты Мухлисова Надежда Асхадуллаевна +7 (727) 393 07 11 Студенттер үйі
Спортзал коменданты Меденова Жанна Советкажиевна +7 (727) 279 49 00 Спортзал
Ғылыми кітапхана ғимаратының коменданты Мусаева Анар Абдижапаровна +7 (727) 233 18 51 Ғылыми кітапхана
Бассейн меңгерушісі Базалеев Максим Николаевич +7 (727) 385 88 73 Бассейн
Күзет +7 (727) 237 00 40 4141 Бас оқу ғимараты
+7 (727) 237 01 37 4545 1 оқу ғимараты
+7 (727) 237 01 67 4747 2 оқу ғимараты

 

«Ұлпан» асханасы

Директор Жунисалиева Умит Сагиевна +7 (727) 233 18 19 «Ұлпан» асханасы
Администратор Есимбаева Нагима Разаковна +7 (727) 233 18 16
Смагулова Калима

 

«Мұнтаз»

Меңгеруші Нурхайдарова Гульнар Надировна +7 (727) 279 28 74 «Мұнтаз»
Бухгалтер-кассир Мырзабайқызы Гүлім +7 (727) 279 28 74

 

Ғалымдар үйі

Меңгеруші   +7 (727) 233 18 21 Ғалымдар үйі
Администратор Оспанбаева Адилет Рахимбаевна
Ордабаева Жаухар
Алыбаева Жанна Бактубаевна
Оспанбекова Зияш Сагынбековна

 

«Өнер, дизайн және гигиена негіздері»

қосымша білім беру орталығы

Меңгеруші Доненбаева Дина Телибаевна +7 (727) 233 18 28 Сән салоны
Администратор Раушанбекова Толқын Бақытқызы

 

Дәрігерлік амбулатория

Мейірбике Альдибекова Айман  Нурсапаевна +7 (727) 279 96 19 №4 жатақхана

 

Университет қызметкерлерінің кәсіподақ ұйымы

Төрайымы Бегайдарова Райхан Нургисаевна +7 707 297 75 54 №1 оқу ғимараты

Қаржы және экономикалық қызмет

Бас бухгалтер м.а. Нусипова

Жулдыз Аязбековна

+7 (727)  237 00 21 4021 №103

Бас оқу ғимараты

 

Бухгалтер Абдыкананова Эльноза

Канабековна

+7 (727) 237 00 53 4023
Исагалиева Карлыгаш Ерболовна
Бухгалтер Дауткельдина Жанат Тулепбергеновна +7 (727) 237 00 28 4028 №102

Бас оқу ғимараты

 

Мамырбаева Мулдир

Салауатқызы

Бакенова Асель

Кошкарбаевна

Бухгалтер Омарова Жулдыз Турмахановна  

+7 (727) 237 00 29

 

4025 №102

Бас оқу ғимараты

Амримова Светлана

Ошакпаевна

Исагулова Айгерим Жанатовна
Экономикалық жоспарлау бөлімі
Бас экономист Жакупова Малика Кабдрахмановна +7 (727) 237 00 22

+7 (727) 237 00 18

 

4022 №101

Бас оқу ғимараты

Экономист Дукенов Эльдар Бахытович
Әуелбеков Асхат Пердебекұлы

 

Мемлекеттік сатып алу бөлімі

Бөлім басшысы Шамшиева Айнур Бокеновна +7 (727) 237 00 00 4040 Бас оқу ғимараты
Маман Доспаев Самат

Кудайбергенович

Шалапанова Гульнара

Сандыбаевна

Қазақ филологиясы және әлем тілдері факультеті

Қазақ филологиясы және әлем тілдері факультетінің деканы Киынова Жанар Кабдыляшымовна +7 (727) 237 01 13 4513 №208

№1 оқу ғимараты

Деканның қабылдау бөлмесі Сарымсакова Акжан

Бейшекеевна

+7 (727) 237 01 25 4525
Деканның оқу ісі жөніндегі орынбасары Ахметова Жанат Бакытхановна  

+7 (727) 237 01 49

 

4559 №212

№1 оқу ғимараты

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Тлеухан Камшат
Қазақ тіл білімінің теориясы мен әдістемесі кафедрасының меңгерушісі Ермекова Тыныштык Нурдаулетовна +7 (727) 237 01 43 4543 №220

№1 оқу ғимараты

Қазақ тіл білімінің теориясы мен әдістемесі кафедрасының

лаборанты

Ибраймова Айдана Курмангалиевна +7 (727) 237 01 36

+7 (727) 2795207

4544 №222

№1 оқу ғимараты

Қазақ әдебиеті кафедрасының меңгерушісі м.а. Балтабаева Наргиза

Смаиловна

+7 (727) 237 01 31 4530 №322

№1 оқу ғимараты

Қазақ әдебиеті кафедрасының

лаборанты

Еркинбекова Ағымжан Турсынбекқызы +7 (727) 233 19 31 4531 №320

№1 оқу ғимараты

Орыс тілі мен әдебиеті кафедрасының меңгерушісі м.а. Оналбаева

Айгуль Тыныбековна

+7 (727) 237 01 46 4546 №314

№1 оқу ғимараты

 

Орыс тілі мен әдебиеті кафедрасының

лаборанты

Жұмағұлова

Фариза

Нұрқожақызы

Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі Нұрланбекова Ериякүл Қашқынбекқызы +7 (727) 237 01 43 4549  

№310

№1 оқу ғимараты

 

Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының

лаборанты

Кошербаева Куралай

Еркинбековна

+7 (727) 237 01 48 4548
Шетел тілдері кафедрасының меңгерушісі Тохметов Асылбек Тимербекович +7 (727) 279-35-00 4515 №106

№1 оқу ғимараты

Шетел тілдері кафедрасының лаборанты Атабай Айгерім Рымбайқызы +7 (727) 279-35-00 4516 №104

№1 оқу ғимараты

 

Әлеуметтік-гуманитарлық факультеті

Декан Аширбекова Жамал Базыловна +7 (727) 233-19-28

+7 (727) 237 00 80

4080 №208

Бас оқу ғимараты

Деканның оқу ісі жөніндегі орынбасары Нуракова Светлана Кожалиевна +7 (727) 237 00 79 4079 №208

Бас оқу ғимараты

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Чакибаева Ажар Батырбековна
Қоғамдық гуманитарлық пәндер кафедрасының меңгерушісі м.а. Сарсенова Асель Бериковна +7 (727) 237 00 84

+7 (727) 233-18-27

4084 №205

Бас оқу ғимараты

Экономика және бизнес кафедрасының меңгерушісі м.а. Заманбеков Шуахбай +7 (727) 237 00 70

+7 (727) 278-10-37

4070 №219

Бас оқу ғимараты

Құқық және басқару негіздері кафедрасының меңгерушісі Ыбышова Салтанат Тургынбековна +7 (727) 237 00 75

+7 (727) 278-10-32

4075 №213

Бас оқу ғимараты

Тарих кафедрасының меңгерушісі Қожакеева Ляззат Темірбекқызы +7 (727) 278-10-24

+7 (727) 237 00 85

4085 №204

Бас оқу ғимараты

Қазақстан тарихы кафедрасының меңгерушісі Каипбаева Айнагуль Толганбаевна +7 (727) 237 00 74

+7 (727) 278-10-36

4074 №215

Бас оқу ғимараты

Кәсіптік білім кафедрасының меңгерушісі Дарменова Рахия Абрашетовна +7 (727) 237 00 78

+7 (727) 233-18-38

4078 №211

Бас оқу ғимараты

 

Физика-математика факультеті

Декан Ташев Бекболат Аханович +7 (727) 237 00 14 4027 № 413

Бас оқу ғимараты

 

Деканның қабылдау бөлмесі Қылышбекова Назгул +7 (727) 233-18-20

+7 (727) 237 00 19

4120
Факультет деканының оқу ісі жөніндегі орынбасары Ақжолова Ақмарал Әлімақынқызы
Факультет деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Байсапарова Айжан Қорғанбекқызы
Әдіскер Қамбар Сандуғаш Алмасқызы
Информатика және қолданбалы математика кафедрасының меңгерушісі Салғараева Гүлназ Ибрагимқызы +7 (727) 237 00 24

+7 (727) 233 18 41

4124 № 410

Бас оқу ғимараты

Математика кафедрасының меңгерушісі Дәулетқұлова Айгүл Өтегенқызы +7 (727) 237 00 15 4115 № 429

Бас оқу ғимараты

Физика кафедрасының меңгерушісі Қаптағай Гүлбану

Әлібекқызы

+7 (727) 278-10-29 4123 № 412

Бас оқу ғимараты

Ақпараттық технологиялар кафедрасының меңгерушісі м.а. Тұрғанбай Құралай Егінбайқызы +7 (727) 233-18-47 4117 № 428

Бас оқу ғимараты

Информатика және қолданбалы математика кафедрасының лаборанты Турдыматова Мөлдір Ертайқызы +7 (727) 237 00 39 4139 № 417

Бас оқу ғимараты

Математика кафедрасының аға лаборанты Хамытхожаева Динара Жұманқызы +7 (727) 237 00 15 4112 № 431

Бас оқу ғимараты

Физика кафедрасының лаборанты Шақарбекқызы Аман +7 (727) 278-10-29

+7 (727) 237 00 23

4122 № 414

Бас оқу ғимараты

Ақпараттық технологиялар кафедрасының лаборанты Жұман Ақбота

Сағындыққызы

+7 (727) 237 00 17 4117 № 425

Бас оқу ғимараты

 

Жаратылыстану факультеті

Декан Кишибаев Кажмукан Оразович +7 (727) 237 00 27 4103 № 310

Бас оқу ғимараты

 

Деканның қабылдау бөлмесі Кішкенбай Эльмира

Төребайқызы

+7 (727) 233-18-60 4101
Деканның оқу  ісі жөніндегі орынбасары Лайсханов Шахислам Узакбаевич +7 (727) 237 00 27 4101
Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Аденова Бекзат Есетхановна  

+7 (727) 237 00 22

4102 № 308

Бас оқу ғимараты

 

Әдіскер Құрақ  Жайсан
Биология кафедрасының меңгерушісі Ануарова Ляйля Ермекхановна +7 (727) 233-18-23

+7 (727) 237 00 25

4125 № 404

Бас оқу ғимараты

Химия кафедрасының меңгерушісі Мырзахметова Нурбала Оразымбековна +7 (727) 237 00 36

+7 (727) 233-03-52

4110 № 329

Бас оқу ғимараты

География және туризм кафедрасының меңгерушісі Мамирова Кулаш Нурбергеновна +7 (727) 237 00 35 4104 № 325

Бас оқу ғимараты

Биология кафедрасының оқытушылар кабинеті   +7 (727) 233 18 26   № 318

Бас оқу ғимараты

География және туризм кафедрасының  оқытушылар кабинеті   +7 (727) 233 18 46 4105 № 325

Бас оқу ғимараты

Педагогика және психология факультеті

Декан Жиенбаева Сайра Нағашыбайқызы +7 (727) 237 01 61

+7 (727) 279-05-85

4710 № 309 № 2  оқу ғимараты
Деканның қабылдау бөлмесі Төлеген

Ләззат Қоңырханқызы

+7 (727) 237 01 62

+7 (727) 233-45-90

4702
Факультет деканының оқу ісі жөніндегі орынбасары Нурбекова Салтанат Молотовна  

+7 (727) 237 01 63

4711 № 310 № 2  оқу ғимараты
Факультет деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Айтжанова Эльмира Нұрмаханқызы +7 (727) 237 01 63 4711
Әдіскер Килыбай Жанылай Еркинбекқызы +7 (727) 237 01 62 4702 № 309 № 2  оқу ғимараты
Жалпы педагогика кафедрасының меңгерушісі Мұратбаева Гүлнар  Әбілқасымқызы +7 (727) 237 00 41

+7 (727) 233-18-27

+7 (727) 385-93-11

4090 № 202 Бас оқу ғимараты
Теориялық және практикалық психология кафедрасының меңгерушісі Ермекбаева

Лаура

Қасенқызы

+7 (727) 237 01 57 4717 № 313 № 2  оқу ғимараты
Арнайы және әлеуметтік педагогика кафедрасының меңгерушісі Оразаева

Гүлжан Серікқызы

+7 (727) 237 01 60 4720 № 315 № 2  оқу ғимараты
Мектепке дейінгі және бастауыш білім кафедрасының меңгерушісі Байназарова Тұрсынай Бейсембекқызы +7 (727) 393-07-15 4715 № 302 № 2  оқу ғимараты
Дене тәрбиесі және спорт кафедрасының меңгерушісі Есельбаева Алия Керимбековна +7 (727) 279-49-00

 

  Спорт зал
Мектепке дейінгі және бастауыш білім лаборантары Умарова Ақерке Мұхаметовна +7 (727) 237 01 54 4714

4715

№ 307 № 2  оқу ғимараты
Жалпы педагогика кафедрасының лаборанты Қуанышбек Салтанат Әуесбекқызы +7 (727) 233-18-27 4090 № 202 № 1  оқу ғимараты
Арнайы және әлеуметтік педагогика кафедрасының лаборанттары Қызайбекова Аяулым Медетбекқызы +7 (727) 233-45-90

237 01 60

4720 № 315 № 2  оқу ғимараты
Ыдырысова Ақнұр Рүстембайқызы
Теориялық және практикалық психология кафедрасының лаборанттары Ыкласова Гүлжайна Каиратовна +7 (727) 237 01 57

+7 (727) 253-69-63

4717 № 313 № 2  оқу ғимараты
Дене тәрбиесі және спорт кафедрасының лаборанттары Досабай Әсел

Елтайқызы

+7 (727) 279-49-00   Спорт зал
Сәрсенбаева Бақыт Айжанқызы

 

 

Өнер және мәдениет факультеті

Декан Өмірбаева Гүлнұр Шакенқызы +7 (727) 237 01 72 4709 № 112 № 2  оқу ғимараты

 

Деканның қабылдау бөлмесі Бектемір Ақнұр Әбибуллақызы +7 (727) 237 01 71 4701
Факультет деканының оқу ісі жөніндегі орынбасары Коспагарова Асем Кабидолдаевна +7 (727) 237 01 51

 

4721 № 110 № 2  оқу ғимараты
Факультет деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Аманқұлова Лейла

Абдраймовна

Әдіскер Анабек Гүлдана Рысбекқызы
Хореография және мәдени – тынығу кафедрасының меңгерушісі м.а. Валиуллина  Рамзия Нурулловна +7 (727) 237 01 44

 

4554 № 308 № 1  оқу ғимараты
Хорды дирижерлау және ән кафедрасының меңгерушісі Буринчин Мұрат Мінайдарұлы +7 (727) 237 01 56

+7 (727) 279 84 78

4726 № 205 № 2  оқу ғимараты
Музыкалық білім берудің теориясы мен әдістемесі кафедрасының меңгерушісі Қоңыратбай Тынысбек Әуелбекұлы +7 (727) 237 01 53

+7 (727) 237 01 52

4723

4722

№ 115 № 2  оқу ғимараты
Кітапханатану және библиография кафедрасының меңгерушісі Нұржанова Гүлмира Исатайқызы +7 (727) 237 01 27 4527 № 209 № 2  оқу ғимараты

Мекен-жай

ХАБАРЛАМА ЖІБЕРУ


Егер сайттан қате тапсаңыз, қате мәтінді белгілеп Ctrl+Enter пернесін басыңыз.