«Ы. Алтынсарин-2017» пәндік олимпиадасының нәтижелері

Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті 2017 жылдың 3 наурызында өткізілген республикалық деңгейдегі «Ы. Алтынсарин-2017» пәндік олимпиадасының жеңімпаздары (1, 2, 3- орын иегерлері) туралы ақпаратты хабарлайды.

«Ы. Алтынсарин-2017» пәндік олимпиадасының жеңімпаздары

 Пән атауы  Аты-жөні  Мектептің аты
Қазақ тілі мен әдебиеті   1-дәрежелі диплом иегері

Айтбаева Нұрай Айтбайқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кенті, Ш. Уәлиханов ат. №26 орта мектеп
2-дәрежелі диплом иегері

Қадыржанова Жансая Қадыржанқызы

Атырау қаласы, Атырау облыстық дарынды балаларға арналған ұлттық гимназия
3-дәрежелі диплом иегері

Қазыбек Аружан Үркенқызы

ОҚО, Мақтаарал ауданы, Ынталы ауылы, №91 Ы. Алтынсарин ат. жалпы орта мектебі
Орыс тілі мен әдебиеті 1-дәрежелі диплом иегері

Талғатбек Алтынай Қазбекқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, №266 мектеп-лицей
2-дәрежелі диплом иегері

Абжанова Алия Кайратовна

Қарағанды қаласы, Жалпы білім беретін №77 мектеп-балабақша кешені
3-дәрежелі диплом иегері

Сайдолла Ақсұңқар Серікқызы

ОҚО, Шымкент қаласы, №58 жалпы орта мектеп
Тарих 1-дәрежелі диплом иегері

Заманбекова Айнур Толеубекқызы

ОҚО, Төле би ауданы, Қасқасу шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі
2-дәрежелі диплом иегері

Қаржаубай Ақбота Бақбергенқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы,

Т. Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицей

3-дәрежелі диплом иегері

Есетова Лаура Ерланқызы

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, "№3 Жаңақорған аудандық жалпы білім беретін мектеп-интернаты
География 1-дәрежелі диплом иегері

Әбдіғаппар Айдана Еркінқызы

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, "№3 Жаңақорған аудандық жалпы білім беретін мектеп-интернаты
2-дәрежелі диплом иегері

Шадыбай Сара Кенжебайқызы

ОҚО, Мақтаарал ауданы, Жетісай қаласы, Б. Момышұлы ат. №6 мектеп-гимназия
3-дәрежелі диплом иегері

Убайдулла Наргиза Бауыржанқызы

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №196 орта мектеп
Биология 1-дәрежелі диплом иегері

Жұмабай Арайша Қазбекқызы

Жамбыл облысы, Қордай ауданы,

Б. Бөлтірікова атындағы №4 орта мектеп

2-дәрежелі диплом иегері

Абдрахманова Жанайым Айдосқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы,

Т. Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицей

3-дәрежелі диплом иегері

Абдуллаева Гүлнұр Ерболқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы,

Т. Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицей

Физика    1-дәрежелі диплом иегері

Мәдуан Диана Әуелбекқызы

Тараз қаласы, Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернаты"
2-дәрежелі диплом иегері

Жарылқасынқызы Ұлжан

 Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, С.Сейфуллин ауылы, №137 орта мектеп
3-дәрежелі диплом иегері

Сүннен Айгерім Бақытжанқызы

Тараз қаласы, Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернаты"
Ағылшын тілі

1-дәрежелі диплом иегері

Абайдулла Мөлдір Еркінқызы

Қызылорда қаласы, №212 мектеп-гимназия
2-дәрежелі диплом иегері

Кенжебекқызы Мереке

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы,

Т. Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицей

3-дәрежелі диплом иегері

Махмудова Диана Умиджановна

ОҚО, Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, «№104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі»
Химия 1-дәрежелі диплом иегері

Шабар Назерке Мейрамбекқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, №170 орта мектеп
2-дәрежелі диплом иегері

Ізтай Ботакөз Болатбекқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, №249 мектеп-лицей
3-дәрежелі диплом иегері

Нұрмахан Ақерке Ерланқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, №249 мектеп-лицей
Математика 1-дәрежелі диплом иегері

Тлеуқұлова Мөлдір Ерболқызы

Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Ж. Акылбаев ат. мектеп-гимназия
2-дәрежелі диплом иегері

Бақытқали Камила

Талдықорған қаласы, Өтенай ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар №21 орта мектеп
3-дәрежелі диплом иегері

Шайкасымқызы Жанерке

Тараз қаласы, Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернаты"

«Ы. Алтынсарин-2017» пәндік олимпиадасының өту балы

Пән атауы  Өту балы
Қазақ тілі мен әдебиеті 85 
Орыс тілі мен әдебиеті 60 
Ағылшын тілі 80
Биология 70
География 65
Физика 65
Тарих 60
Химия 60
Матемематика 85

Олимпиада деңгейінен өтіп, 10% жеңілдік құқығына ие болған оқушылар тізімі:

Нәтижелерін осы жерден жүктеуге болады

Олимпиадаға қатысқан оқушылар тізімі:

Нәтижелерін осы жерден жүктеуге болады