"Ы. Алтынсарин-2014" пәндік олимпиадасының қорытындысы

Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті 2014 жылдың 27 ақпанында өткізілген республикалық деңгейдегі «Ы.Алтынсарин - 2014» пәндік Олимпиадасының жеңімпаздары (1, 2, 3-орындары) туралы ақпаратты хабарлайды. 2014 жылы 29 сәуір сағат 11.00-де «Дарынды жастар – болашақ кепілі» атты олимпиаданың салтанатты жабылуы және жеңімпаздарды марапаттау рәсімі өтетінін хабарлаймыз.

«Ы. Алтынсарин - 2014» пәндік олимпиадасының жеңімпаздары

Пән атауы

Аты-жөні

Мектептің аты

Қазақ тілі мен әдебиеті

1-дәрежелі диплом  иегері

Отарбаева Бақытжан Баймаханқызы

Қызылорда облысы,  Арал ауданының № 248 мектеп

2-дәрежелі диплом  иегері

Ықыласова Гүлфайруз

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданының № 250 мектеп

3-дәрежелі диплом  иегері

Есалы Данагүл Сәбитқызы

Қарасай ауданы, Қырғауылды ауылының Ушинский атындағы орта мектеп

Орыс тілі мен әдебиеті

1-дәрежелі диплом  иегері

Тасболатова Назгүл Талғатқызы

Қызылорда қаласының №233  лицей

2-дәрежелі диплом  иегері

Көптілеуова Аида Жайыққызы

Қызылорда қаласының № 11 қазақ орта мектеп

3-дәрежелі диплом  иегері

Чонгидис Ольга Сергеевна

Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданының

Н. Илялетдинов атындағы №169 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

1-дәрежелі диплом  иегері

Әлтаева Меруерт Дүйсенбекқызы

Шаған ауылы, № 37 орта мектеп

2-дәрежелі диплом  иегері

Омирзакова Камиля Рамазановна

Қостанай қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-интернат

3-дәрежелі диплом  иегері

Дадажанова Муниса Камилжановна

Түркістан қаласы, №20 орта мектеп

География

1-дәрежелі диплом  иегері

Хожахмед Жанар Калдабекқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Түлкібас-Дарын мектебі

2-дәрежелі диплом  иегері

Закирова Фарида Рамильевна

Қызылорда облысы, Қазалы ауданының №266 мектеп

3-дәрежелі диплом  иегері

Рахманбердиева Анель Рахманбердіқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданының №266 мектеп-лицей

Биология

1-дәрежелі диплом  иегері

Райымбек Зарина Нұғманқызы

Қызылорда облысы, Н.Илялетдинов атындағы №169 жалпы орта мектеп

2-дәрежелі диплом  иегері

Анарбай Гулрайхан Асылханқызы

Оңтүсік Қазақстан облысы, Қазығұрт ауданы, Қаржан жалпы орта мектеп

3-дәрежелі диплом  иегері

Мансурова Ақерке Багдатқызы

Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, №137 қазақ орта мектебі

Физика

1-дәрежелі диплом  иегері

Аяп Шолпан Алғабекқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданының №249 мектеп-лицей

2-дәрежелі диплом  иегері

Амангелді Назым Берікқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Қ. Сәтбаев атындағы №216 қазақ орта мектебі

3-дәрежелі диплом  иегері

Турабекова Гулдарига Бекмухамедовна

Қызылорда қаласының № 101 мектеп

Ағылшын тілі

1-дәрежелі диплом  иегері

Аманова Гульзада Бауыржановна

Қостанай қаласының Ы.Алтынсарин атындағы Дарынды балаларға арналған  мектеп-интернат

2-дәрежелі диплом  иегері

Төкен Айзат Жұмажанқызы

Қостанай қаласының Ы.Алтынсарин атындағы Дарынды балаларға арналған  мектеп-интернат

3-дәрежелі диплом  иегері

Салимжан Улзада Салимгарейқызы 

Қостанай қаласының Ы.Алтынсарин атындағы Дарынды балаларға арналған  мектеп-интернат

Химия

1-дәрежелі диплом  иегері

Талгат Ильдана

Семей қаласының Н.Чернышевский атындағы №1 орта мектеп

2-дәрежелі диплом  иегері

Ұзақ Аяжан Бақытжанқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданының №170 орта мектеп

3-дәрежелі диплом  иегері

Байдос Қамажай Байдосқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданының  №249 мектеп-лицей

«Ы. Алтынсарин - 2014» пәндік олимпиадасының жеңілдігін иеленетін жүлдегерлердің өту балы *

Пән атауы

Өту балы

Қазақ тілі мен әдебиеті

50

Орыс тілі мен әдебиеті

50

Ағылшын тілі

40

Биология

30

География

30

Физика

30

Дүниежүзі тарихы

30

Химия

30

* Өту балын жинаған қатысушылар оқуға 10 пайыз жеңілдік алуға мүмкіндік беретін сертификат алады (Сертификаттар аймақтық білім беру басқармаларының өкілдері арқылы жіберіледі. Алматы қаласында сертификаттарды, ҚазМемҚызПУ-нің № 218 кабинетінен алуға болады).

ico-small-pdf Нәтижелерін осы жерден жүктеуге болады

ico-small-pdf Оқуға 10 пайыз жеңілдік алғандар